Az egy osztálynyi tanulólétszám együttes befogadására alkalmas könyvtárunk az iskola földszintjén, központi helyen található. Megközelítőleg 9000 könyvvel rendelkezünk, melyek között mindenki megtalálhatja, amire szüksége lehet akár a tanuláshoz, az önművelődéshez, akár pedig a kikapcsolódáshoz, a szabadidő kulturált eltöltéséhez.

Iskolánk Alapítványának is köszönhetően könyvállományunk folyamatosan frissül. Igyekszünk tanulóink korosztályának, érdeklődési körének megfelelően olyan könyveket gyűjteni, amelyeket örömmel vesznek kézbe.

Az iskolai könyvtár a gyerekek kedvelt időtöltési helye a tanítási órák után, illetve délelőttönként, az órák közötti szünetekben is. Tanulóinknak a könyvtár nyitvatartási idejében van lehetősége könyvkölcsönzésre, valamint helyben olvasásra, könyvnézegetésre, önálló tanulásra.

Nyitvatartás

Hétfő9-14:30
Kedd9-14:30
Szerda9-14:30
Csütörtök9-14:30
Péntek9-14:00