2 0 1 7 / 2 0 1 8

   

Iván Anna V. osztály

Nagyházi Eszter VI. osztály

Némethné N. Zsuzsa tanár

Nádasdi Anna

Tóth Anna

 

Nádasdi Anna

Pongó Dóra

Jüngling Dóra

 

2 0 1 6 / 2 0 1 7

   
Regional English Competition
Bakos Emma, Simon Virág Vanda,
Rézsó Balázs
I. hely
8. osztály

Budapesti általános iskolák
Matematika versenyének
a 7. évfolyamosok kerületi
fordulóján elért
II. hely
Barna Valéria

 
ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
I. hely
Háder Botond
8.osztály

ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017. fővárosi forduló
II. hely
Háder Botond
8.osztály

IV. Sas Elemér kerületi fizika verseny
7-8. évfolyam
III. hely
Boér Barna, Rézsó Balázs
Sólyom Dorottya,Takács Ádám

ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
II. hely
Barna Valéria
7. osztály
ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
II. hely
Halász Zoltán
6. osztály
ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
II. hely
Jüngling Dóra
5. osztály
ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
III. hely
Vastag Nóra
4. osztály
ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
III. hely
Rézsó Balázs
8. osztály

ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
III. hely
Strasser Veronika
5. osztály

ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
IV. hely
Molnár László
7. osztály
ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
VI. hely
Sieferer Robin
4. osztály
ALAPMŰVELETI
MATEMATIKAVERSENY
2017
VI. hely
Kiss Kincső Flóra
5. osztály

URKUNDE
Jüngling Dóra
5.- 6. osztály
I. hely



URKUNDE
Tóth Anna
5.- 6. osztály
II. hely
URKUNDE
Vincze Márta
5.- 6. osztály
II. hely

URKUNDE
Nádasdi Anna
5.- 6. osztály
III. hely
Regional English
Competition
Vincze Márta,
Molnár Sára,
Jüngling Dóra
5.- 6. osztály
I. hely

Regional English
Competition
Balogh Imola,
Kutasi Dóra,
Nádasdi Anna,
Tóth Anna
5.- 6. osztály
II. hely

Regional English
Competition
Bertalan Panna,
Neuwirth Hanna,
Szemerkényi Lelle
5.- 6. osztály
III. hely

Lajkó Petra
Bólyai természetismereti
Országos döntő
Ökocsajok - VIII. hely
Dávid Dániel
Zrínyi Ilona
körzeti matematika verseny
Kőváriné Seres Enikő
Zrínyi Ilona
körzeti matematika verseny
Kiss Kincső
Bólyai természettudományi
csapartverseny "Ökocsajok"
Országos döntő

Sorverseny Bajnokság
II. hely


Lippner Hanna
Bólyai természetismereti
Országos döntő
Ökocsajok - VIII. hely

Teremfoci bajnokság
II.hely

Kanel Zsófia
Bólyai természettudományi
csapartverseny "Ökocsajok"

Kiss Kincső
Bólyai természettudományi
csapartverseny "Ökocsajok"
Észak-Pesti Körzeti

Rézsó Balász
Bólyai természetismereti


Lippner Hanna
Bólyai természetismereti

 

Lajkó Petra
Bólyai természetismereti

 

Skultéty Dávid
   
Koltányi Petra
Sebők Móna
Frizzi Borbála

Czuczor-Gidai Zsófia

Keresztényi Jázmin
Molnár Sára

Czuczor-Gidai Zsófia
URKUNDE

 

Pongó Dóra
Hermann Ottó biológia

 

Zánkai Zsófia
Hermann Ottó biológia

 

Bólyai Matematika Országos
Sashalmi Kockák


 

Madách Imre Gimnázium
német nyelvi és
országismereti vetélkedőjén


 

A kerületi 1956-os vetélkedő
Neogrady Simon, Szick Dénes 8.b,
Némethné Nagy Zsuzsanna felkészítése

Bólyai Matematika Kelet-Pesti körzeti
Sashalmi Kockák

Forsthoffer Péter
Német nyelvi verseny

 

 

Bólyai Matematika Csapatverseny
Sashalmi Kockák

Bólyai Matematika Csapatverseny
Szerencssüti csapat

Bólyai Matematika Csapatverseny
1x4 srác

Bólyai Matematika Csapatverseny
Sántáné Bátor Zsuzsanna


Bólyai Matematika Csapatverseny
Molnár Ildikó

Diákolimpia váltófutás érmeseink


Zánkai Zsófia

A 25. Majanoi Serdülő és Gyermek Atlétikai Viadalon Zánkai Zsófia Vortex hajítás versenyszámban 63,42 m-es dobásával, a 2006. évi pályacsúcsot megdöntve első helyezést ért el.. Ezzel a teljesítményével 12 ország sportolói közül a verseny legeredményesebb versenyzőjének járó külön díjat is megszerezte. Az olaszországi nemzetközi versenyen a magyar válogatott csapata az előkelő II. helyezést érte el 12 ország 24 csapata közül.

2 0 1 5
/ 2 0 1 6

 

Teremfoci II. hely
   

2 0 1 4
/ 2 0 1 5

   

Atlétika Budapest bajnokság

Kézilabda kerületi diákolimpia I. hely

CSIVIT III. hely

Röplabda Budapest bajnokság III. hely

Budapesti kerékpár bajnokság döntősei (kerékpáros Balaton kupa)

Úszás kerületi döntő I. hely

CSIVIT III. hely

Mezei futás budapesti döntő I. hely



Kézilabda diákolimpia I. hely

Mezei futóverseny résztvevői és helyezettjei
 


Váltófutás diákolimpia III.hely


Váltófutás diákolimpia III.hely


Váltófutás diákolimpia III.hely

       

2 0 1 3
/ 2 0 1 4

     

3.b osztály csapata a környezetvédelmi versenyen a fényképen látható sorrendben: Sebők Móna, Frizzi Borbála, Bolcsik Noémi, Szalay Réka, Balogh Klára Szilvia


 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 


2 0 1 2
/ 2 0 1 3


Atlétika diákolimpia
 

2 0 1 1
/ 2 0 1 2